User description

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia na mieście jest wybór lokalu, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swój lokal, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o popularnych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić cały czas!